O autorze
Nazywam się Piotr Kozanecki. Urodziłem się w 1984 r., więc teraz mam 16 lat, jak nietrudno policzyć. Jeżeli zauważyłeś (aś) wcześniej, jestem zodiakalnym Skorpionem (znaczek w prawym górnym rogu). Nie mam specjalnie ochoty zamieszczać tutaj swojego życiorysu, więc skupię się na rzeczach najważniejszych. Zdaje się, że w 1991 r. rozpocząłem naukę w Szkole Podstawowej nr 4 w Toruniu. Żadnych klas nie powtarzałem, więc w czerwcu 1999 roku - oczywiście - zdałem egzamin wstępny i od września tego roku rozpocząłem naukę w IV Liceum Ogólnokształcącym w Toruniu. Od września br. uczęszczam z małymi zgrzytami do klasy II a o profilu ogólnym z "rozszerzonym" nauczaniem języka angielskiego (w praktyce mamy 3 godziny tygodniowo). Najmniejszej ochoty pisać o tym, jak mi idzie nauka, nie mam...

Mój sprzęt
Komputer, na którym piszę ten tekst został kupiony pod koniec 1997 r. i jedyną poważną modernizacją, jaką przeprowadziłem było dokupienie RAM'u oraz modemu. W chwili obecnej jest to: Pentium 200, 32 MB pamięci operacyjnej, dysk 6,4 GB, karta graficzna 2 MB, modem (!) Zoltrix 33,600 oraz tandenta drukarka Lexmark 2030. Mój komputer, póki co, daje się jeszcze uruchomić, chociaż włączenie monitora kosztuje mnie każdorazowo sporo nerwów :-)

Moje zainteresowania
Od małego bardzo często zmieniałem zainteresowania: znaczki, monety, banknoty, znaczki... Do tej pory pozostały mi całkiem niezłe zbiorki... Ostatnio jednak się ustabilizowałem i od około 2 lat bez przerwy interesuję się historią komunizmu. Same książki o komunizmie z antykwariatu zajmują u mnie 2 regały, nie licząc książek nabytych w księgarni. I tutaj na brak materiałów narzekać nie mogę, i tak brakuje mi czasu, żeby przeczytać wszystko, co uda mi się dostać. Oprócz tego co nieco interesuję się współczesną polityką polską i na bieżąco śledzę, co się w niej ciekawego dzieje. Ostatnio dosyć rzadko, ale spędzam też wolny czas na moim zdezelowanym rowerze (kupiłem pół roku temu).

Z dwóch półdupków można zrobić dupę, ale z dwóch półgłówków nie da się zrobić głowy.
Władysław Nowakowski